Обмін досвідом

В рамках співпраці 2 вересня 2019 року делегація педагогів з Китаю відвідала Павлиську школу ім.В.О.Сухомлинського. Гості ознайомилися із виставкою "60 років співпраці", адже починаючи з 1959 року розпочався обмін досвідом роботи Василя Олександровича педагогами з Китаю, який успішно продовжується потеперішній час.

Надзвичайно вражені гості були можливість торкнутися (в прямому значенні) тих документів, які створював сам Сухомлинський, як виявилося їм добре відомий його почерк, вони впізнавали безпомилково.

Особливу увагу Китайських колег привернула відновлена, за порадами доньки Ольги Сухомлинської, меморіальна кімната, яка відображає особисту і побутову сторону життя Василя Олександровича.

Педагоги з Китаю спілкувалися з учнями та педагогами школи імені Василя Олександровича Сухомлинського, переглянули виставки дитячих робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, вистави дітей за казками Василя Олександровича та власні казки і вірші дітей.

На згадку гостям вручено подарунки від музею - це книги" Афоризми Василя Сухомлинського" , укладені Олесандром Міхном, "Відлуння доброти (Спогади про Василя Сухомлинського)", укладач - Світлана Скалько. (презентація) та відеокліпи "Спасибі, Вчителю!", "Два кольори", "Вчителі".

Китайські педагоги розповідали, що для них є велика честь доторкнутися особисто до великої педагогічної спадщини Василя Сухомлинського, який відомий кожному вчителеві у Китаї, який вивчає його твори та використовує велику педагогічну спадщину у своїй роботі.

Делегація з Китаю вшанувала пам'ять великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського, полавши квіти до його могили на місцевому кладовищі.