Володимир Таборанський: Маємо позитивну динаміку результатів ЗНО-2017

Під час апаратної наради в ОДА начальник управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Володимир Таборанський проаналізував результати складання ЗНО у 2016-2017 навчальному році.

За його словами, ЗНО здавали 5797 учасників, п’ята частина яких – це випускники минулих років. Порівнюючи результати складання ЗНО попереднього і нинішнього навчального року, Володимир Таборанський відзначив загалом позитивну динаміку.

"Цьогорічні підсумки ЗНО дещо покращили позиції Кіровоградщини по Україні за базовими предметами", - відзначив посадовець. Достойні місця в держаному рейтингу область зайняла за підсумками ЗНО з французької мови (2 місце) та німецької мови (6 місце).

Як і у попередні роки, Кіровоградщина має трьох випускників, які здобули найвищий бал тестування. Зокрема, 200 балів з історії України отримав учень ліцею-школи "Вікторія-П", з географії – гімназист з школи мистецтв Анатолія Короткова, з математики – учень ліцею інформаційних технологій.

Як зауважив Володимир Таборанський, найкращі показники за результатами зовнішнього незалежного оцінювання продемонстрували випускники з Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Гайворонського району та Маловисківської ОТГ. Значне відставання за всіма предметами зафіксовано серед учнів Компаніївського, Світловодського, Кіровоградського, Благовіщенського та Устинівського районів області.