Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора державного навчального закладу “Благовіщенський професійний ліцей”

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора державного навчального закладу “Благовіщенський професійний ліцей”.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту педагогічного або іншого відповідно до профілю навчального закладу напряму, стаж педагогічної роботи не менше 5 років або стаж роботи на керівних посадах системи професійної освіти, або у сфері, що відповідає профілю навчального закладу, не менше 3 років.

Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері, володіння державною мовою.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

-         особовий листок по обліку кадрів;

-         2 фотокартки 4/6;

-         автобіографія написана власноруч;

-         копія документа про освіту, завірена в установленому порядку;

-         копія паспорта громадянина України (1,2 стор.);

-         програма розвитку професійно-технічного навчального закладу.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення (до 24 вересня 2017 року включно).

За довідками звертатись за адресою:

м. Кропивницький, вул. Дворцова, 32/29, кабінет 103,

тел. 24-03-39.