Інформація про проведення ЗНО з історії України в Кіровоградській області

04 червня 2019 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 20 пунктів тестування, а саме: 11 пунктів тестування в м.Кропивницькому, 3 - м.Олександрії, по 2 у м.Світловодськ, Новоукраїнка, смт Голованівськ.

У роботі було задіяно 866 осіб персоналу, 356 аудиторій, в яких проходили тестування 4956 випускників, що склало 96,6% від загальної кількості зареєстрованих (5130 осіб).

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У зв’язку з наслідками негоди в Устинівському районі була пошкоджена гребля між смт Устинівка та селом Докучаєво, з якого на зовнішнє незалежне оцінювання з історії України було зареєстровано 7 випускників.

Відділом освіти Устинівської райдержадміністрації спільно з управлінням ДСНС в Устинівському районі було завчасно організовано переправу через водойму, після чого випускники були довезені до пункту тестування в м.Кропивницькому, розташованому на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання - «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та  юнацької творчості  «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», де і складали тест.

У такому ж порядку випускники будуть доставлені до місця проживання.

У ході проведення ЗНО було зафіксовано 2 випадки наявності в  абітурієнтів мобільних телефонів та 1 - пристроя з навушниками. Абітурієнти були вилучені з аудиторій та втратили можливість здачі даного предмету.

06 червня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Працюватиме 10 пунктів тестування: 6 в м.Кропивницькому, 3 - м.Олександріїї для 2234 зареєстрованих абітурієнтів.