• Автор: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації
  • Hits: 2368
  • Друк, E-mail

Реєстрація ЗНО-2017

Перелік пунктів реєстрації на ЗНО 2017 року

(натисніть для збільшення)

мережа пунктів реєстрації на ЗНО-2017

Розпочалась реєстрація на ЗНО-2017

Затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2017 рік

На підставі затверджених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Розділ «Програми ЗНО-2017».

Наказ Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»

До уваги всіх бажаючих скласти пробне ЗНО-2017

Нагадуємо, що реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні для Кіровоградської області здійснюється на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освітиРеєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Статистичні дані реєстрації на пробне ЗНО-2017 станом на 20.01.2017 у розрізі районів та міст Кіровоградської області (завантажити)

Громадське спостереження ЗНО-2017

23 січня 2017 року розпочинається реєстрація громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.

Громадське спостереження здійснюється на таких етапах організації та проведення ЗНО:

- Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти ЗНО;
- Проведення ЗНО в пунктах проведення ЗНО;
- Визначення результатів ЗНО;
- Засідання регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти;
- Засідання експертних груп при регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Детальніше на сайті Одеського РЦОЯО у розділі «Громадське спостереження».

Підготовка до ЗНО-2017. Матеріали для інформаційно-роз'яснювальної роботи

З метою якісної підготовки до ЗНО-2017 пропонуємо Вам навчально-методичні матеріали ОРЦОЯО для проведення інформаційно-роз'яснювальної  роботи  «Методико-технологічні аспекти підготовки до проведення ЗНО-2017. Пробне ЗНО як важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання»

Завантажити архів або переглянути в браузері