• Автор: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації
  • Hits: 21038
  • Друк, E-mail

Про обговорення змін до

законодавчої бази галузі освіти

         Департаментом освіти і науки облдержадміністрації постійно здійснюється моніторинг проблемних питань розвитку освіти області, у тому числі щодо недосконалості окремих аспектів чинної законодавчо-нормативної бази освітньої галузі.

         До департаменту освіти і науки облдержадміністрації періодично надходять документи освітньої галузі для проведення обговорення учасниками навчально-виховного процесу: вчителями, батьками, методистами.

         Департамент  освіти і науки облдержадміністрації як орган управління освітою області реагує на суспільні виклики щодо покращання стану освітньої галузі. Проекти законів та інших документів, які створюються громадськими організаціями та органами влади, згідно вимог Закону України “Про звернення громадян” та Закону України “Про доступ до публічної інформації”, вносяться на обговорення громадськості області. Адже лише батьки, як замовники освітніх послуг та освітяни, які реалізують освітню політику держави, можуть дати належну оцінку пропонованих новацій.

         Згідно статті 34 та 40 Конституції України організація таких обговорень є реалізацією права громадян на свободу думки і слова. Відкритість обговорення проектів законів та нормативних документів є запорукою підготовки ґрунтовних пропозицій до зазначених проектів. Результати обговорень носять рекомендаційний характер та направляються зацікавленим громадським організаціям і органам влади для врахування в роботі.

         25 березня 2014 року Міністерством освіти і науки України ініційовано громадське обговорення змін до Закону України “Про освіту” (відповідне оголошення та проект Закону України розміщені на сайті Міністерства). Концептуальні засади нової редакції вказаного Закону України запропоновані до обговорення й освітянською громадською організацією “Відроджені гімназії України”. Зазначені проекти обговорюються громадськістю області.

чителям Кіровоградської області управління освіти і далі пропонує «перебирати папірці»Концепція нової редакції Закону України "Про освіту" детальніше ...

Докладніше в розділі Вчителям Кіровоградської області управління освіти і далі пропонує «перебирати папірці» — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info