• Автор: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації
  • Друк, E-mail

Незабаром у навчальних закладах планується проведення останніх дзвоників, державна підсумкова атестація, організація випускних вечорів.

Традиційно, у ці дні учні та їх батьки вітають педагогічних працівників, дарують подарунки школам або дитячим садочкам.

Відповідно до Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», департамент освіти і науки облдержадміністрації наголошує на неприпустимості збору коштів з батьків на подарунки вчителям, вихователям, директорам шкіл або дитячих садочків. Та просить Вас, шановні батьки, проявляти громадську свідомість і не порушувати законодавство.

Наголошуємо, що лише за Вашим, батьки, бажанням (а не лише ініціативою окремих членів батьківського комітету), можливо здійснити дарунок класному керівнику, вихователю, директору або навчальному закладу.

Звертаємо увагу на обмеження щодо одержання дарунків посадовими особами, встановленим статтею 8 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Пам’ятайте! Закон порушує не лише посадова особа, яка отримує «подарунок», але й людина, яка його пропонує.