• Автор: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації
  • Друк, E-mail
Основні завдання відділу:
реалізація державної політики в галузі освіти шляхом створення належних умов для навчання та виховання дітей.
організація матеріально-технічного забезпечення загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.
забезпечення організації робіт із збереження будівель, споруд шляхом належного догляду за ними, своєчасного і якісного проведення їх ремонту, а також запобігання виникнення аварійних ситуацій.
розроблення на основі пропозицій навчальних закладів та установ освіти обласного підпорядкування поточних та перспективних програм капітального будівництва, реконструкцій та ремонтів.
здійснення контролю за роботою служб спостереження, створених безпосередньо в навчальних закладах та установах обласного підпорядкування.
розроблення галузевих програм, які направлені на розвиток і зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти області.
сприяння впровадженню досягнень науки і техніки, прогресивних енергозберігаючих технологій.
координація впровадження нормативних документів.
забезпечення розгляду звернень громадян з питань, що  належать до компетенції відділу.