• Автор: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації
  • Друк, E-mail

Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.06.2004 року №440 "Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу"

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26.04.2011 року №398 "Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (раду) дошкільного навчального закладу"

Лист Відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області від 28.01.2015 №180

Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 06.02.2015 року №45-р "Про продовження проведення у 2015 році технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту"

Наказ начальника управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної дміністрації від 25 грудня 2015 року №426 "Про єдиний календарний план спортивних змагань області на 2016 рік"

Календар обласних спортивних ігор серед районів та міст області на 2016 рік

Національна доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні