Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Олександрійський професійний аграрний ліцей

За результатами вивчення питання  та інформації директора ліцею В. Афанасьєва встановлено, що адміністрацією виконаний великий  обсяг ремонтних робіт та з питань  підготовки теплового і енергетичного  господарства до безпечної роботи в новому 2016 – 2017 навчальному році на виконання відповідного наказу начальника управління  освіти, науки, молоді та спорту  Кіровоградської   облдержадміністрації  №378  від 12 травня 2016  року, а саме:

  1. Проведено поточні ремонти навчальних кабінетів, виробничих майстерень, коридорів (ремонт штукатурки стін, стелі, підлог, пофарбування столів, стільчиків, підлог, дверей, вікон).
  2. Завершено промивання  трубопроводів  теплових мереж та систем  опалення, гідравлічне випробування на міцність та щільність теплових мереж і системи опалення. Ремонт і заміна в окремих приміщеннях регульованої і запірної арматури. Пофарбування трубопроводів і приладів. Усунення протікання  у  пристроях і з’єднаннях водопровідних і каналізаційних труб та їх утеплення. Ремонт насосних і моторних установок. Прочищення каналізаційних установок і приладів.
  3. Ремонт внутрішньої електропроводки із частковою заміною  вимикачів, патронів, світильників, розеток. Дрібний ремонт групових розподільних  і  запобіжних щитів і коробок. Дрібний ремонт електромоторів і опорних пристроїв для них.
  4. Ремонт окремих місць покрівлі з рулонних матеріалів окремих приміщень ліцею без заміни  існуючих елементів. Ремонт кам’яного облицювання цоколя з  наступним промащуванням  нафтобітумною  мастикою.
  5. Ремонт несправних вікон і дверних приладів із заміною розбитого скла, промащуванням фальців замазкою. Утеплення вікон і дверей.

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації