Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Бобринецький район

Відповідно до проекту "Покращення умов надання освітніх послуг для громади с.Кетрисанівка" загальна вартість якого перевищила 3 млн гривень, з яких майже 2,5 млн гривень   надано Українським фондом соціальних інвестицій, решта – кошти районного і сільського бюджетів та територіальної громади,  до початку навчального року виконано великий обсяг ремонтних робіт  у Кетрисанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів району.

Згідно з проектом «Реконструкція теплових мереж та встановлення тепло генераторної контейнерного типу з двома теплогенераторами (MODERATORUnicaMax200) потужністю 200 кВт кожний” підрядною організацією ТОВ «Златопілля» збудована повнокаркасна одноповерхова будівля контейнерного типу в якій встановлено зазначені  теплогенератори.

Крім того, проведено безканальне прокладання теплогідроізольованих трубопроводів зовнішньої теплової мережі від теплогенераторної до школи протяжністю 15 погонних метрів, якісні ремонтні роботи з водозабезпечення та електропостачання котельні, а такожзаміну вікон  на енергозберігаючі склопакети в кількості 112 штук, встановлено 4 металевих дверей, пластикові підвіконні дошки, зовнішні віконні відливи,здійснено шпаклювання віконних і дверних укосів.

Вітаючи жителів села  із відкриттям модернізованої  школи, де навчається 150 дітей, з якими працюють 18 педагогів,  голова обласної державної адміністрації  Сергій Кузьменко зазначив, що ця важлива подія є результатом співпраці органів влади, Українського фонду соціальних інвестицій, громади та соціально-відповідального бізнесу з питань надання молодому поколінню якісної освіти  та забезпечення високого рівня  життя в сільській місцевості.

У своєму виступі він підкреслив думку про те, що лише в стінах оновлених та по-сучасному оснащених навчальних закладах із небайдужими педагогічними колективами можливе виховання української молоді.

На завершення виступу очільник області   вручив директору Кетрисанівської загальноосвітньої школи Наталії Качан  сертифікат на придбання нового комп'ютерного класу з мультимедійним обладнанням.

Найбільшу кількість ремонтних робіт виконано із заміни віконних блоків у НВК “Бобринецька гімназія - ЗШ №1” на загальну суму 3,6 млн грн.

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації