Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Новомиргородська спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів

На проведення до початку нового навчального року поточних ремонтних робіт власними силами адміністрацією навчального закладу використано кошти зі спецфонду на суму 2690 гривень.

До початку навчального року проведено поточні ремонти запланованих для ремонту об'єктів: приймальної директора із одночасною заміною вхідних дверей, часткове фарбування панелей, стін 1, 2 та 3 поверхів училища, підлоги в коридорах училища та у вестибулі навчального корпусу, а також зовнішнього паркану.

У навчальному кабінеті підлогу  застелено  лінолеумом  площею 30,5

На  ІІІ та ІVповерхах спального корпусу  власними силами   постелений лінолеум площею 169,5  м2

Проведений поточний ремонт власними силами на сходових маршах.

Проведений поточний ремонт власними силами на коридорах в спальних та навчальних корпусах на суму 14,1 тис.грн.

Завершений  ремонт  комп’ютерного класу, за видами робіт: :постелений лінолеум, поклеєні  шпалери, багети, пофарбовані  вікна  та двері .На  кошти  управління освіти,науки,молоді та спорту облдержадміністрації кошти  в розмірі 197,7 тис.грн  придбано комп’ютерний комплекс (10 комп’ютерів, інтерактивна дошка, проектор)  для поліпшення навчально-виховного процесу та реабілітації вихованців закладу.

Прес-центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації