Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Благовіщенський район

Навчально-виховний комплекс №1 ”Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад “Сонечко”

Проведено повну заміну вікон у навчальному корпусі загальноосвітньої школи на нові енергозберігаючі склопакети за рахунок державної субвенції на суму 550,00 тис грн. Для проведення косметичних ремонтів у навчальних приміщеннях залучено благодійних коштів на загальну суму – 30,00 тис

Навчально-виховний комплекс №2  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад”

Проведено повну заміну вікон та дверей у навчальному корпусі загальноосвітньої школи на нові енергозберігаючі склопакети за рахунок державної субвенції на суму 537,0 тис грн.

Для проведення косметичних ремонтів у навчальних приміщеннях залучено благодійних коштів на загальну суму – 25,342 тис. грн.

Сабатинівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

За фінансової підтримки колишнього жителя районного центру Леоніда Гавриша — голови  наглядової ради   ПАТ «Володарка» м. Вінниця до   початку навчального року в школі виконано наступні види ремонтних робіт та зміцнено матеріальну базу навчального закладу;

-облаштовано  огорожу навколо школи та сільського дитсадка;

-придбано необхідні будівельні матеріали для косметичних ремонтів;

-закуплено 2 електроплити та 2 холодильники (34 тис. грн.);

- придбано меблі для шкільної їдальні;

- проведено заміну 50 вікон на суму  62, 385 тис.грн, у тому числі у 2016 році -  21 вікна

Фінансову допомогу надали  у заміні вікон на   металопластикові   місцеві  господарства СВК «Мир»( В. Кравченко) та  СВГ «Кондор»( І.А.Кримський).

Минулого року сільрада  надала школі  субвенцію у розмірі 22.0 тис. грн. на заміну 6 вікон у спортивному залі закладу. Цьогоріч за виділені нею  кошти   придбано 8 комплектів шкільних парт для першокласників на суму 9.0 тис.грн.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Лозувата

Для проведення  робіт по заміні внутрішніх санвузлів, вікон, ремонту вестибулю залучаються  кошти соціально активного бізнесу  та сільської ради.

У 2016 році за кошти місцевого  підприємства проведено заміну 7 вікон та 4 дверних блоків на суму 50.0 тис.грн. та проведено ремонт коридорів центрального входу( облицювальні, штукатурні, малярні роботи)