Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Гайворонський район

За результатами  проведеної перевірки комісією управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації  готовності навчальних закладів району до початку 2016-2017 навчального року встановлено, що відділом освіти та органами  місцевого самоврядування  проведено відповідну роботу з цього питання.

Зокрема, у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 м. Гайворон, на  базі якої  у 2017 році планується створення НВО, завершено ремонт туалетів ( жіночого та чоловічого) та підсобного приміщення  ІІ поверху; фарбування підлоги коридорів школи, ремонт панелей коридору – 17,0 тис. грн. за рахунок міської ради;

У кабінеті початкової школи – фарбування підлоги та парт, встановлення умивальника, кахлю – 1600 грн. за рахунок благодійних внесків;

У спортивному залі  – заміна частини підлоги, фарбування підлоги залу, ремонт стін та їх фарбування - 3500 грн за рахунок благодійних внесків;

Кухня – ремонт стін та панелей, фарбування підлоги та панелей, встановлення дверей, водонагрівача, заміна кахлю на підлозі та робочій стіні мийки, заміна карнізів та придбання тюлей – 12500 грн за рахунок благодійних внесків.

НВК"Гайворонська гімназія- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№5"завершено ремонт туалетних  кімнат на суму 25.0 тис грн., класної  кімнати № 9  на суму 15,0 тис.грн., кімната №1 методичний кабінет на суму  11,0 тис. Грн.

До початку навчального року плануються ремонтні роботи по заміні вікон на енергозберігаючі.

Міжшкільний навчально –виробничий комбінат

За позабюджетні кошти проведено ремонт класних кімнат, коридору, а також ремонт туалетних кімнат на суму  35,6 тис.грн. З виділені з  місцевого бюджету кошти  в сумі 10 тис. грн. проведено заміну вікон на енергозберігаючі.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Гайворон

За позабюджетні кошти виконано  ремонт їдальні на суму 7,6тис. грн.,  відремонтовано автобус на суму 5,8 тис. грн., проведено поточний ремонт в приміщенні закладу на суму  4.0 тис. Грн.

До початку навчального року у школі планується завершити  ремонтні роботи по заміні вікон на енергозберігаючі.

Селищною радою виділено школі субвенцію  на суму 5, 0 тис. грн.  на виготовлення проектно – кошторисної документації на перекриття покрівлі закладу.

Прес-центр освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації