Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Світловодський район

З метою забезпечення належної підготовки навчальних закладів Світловодського району до початку нового навчального року відділом освіти розроблено заходи по підготовці об'єктів освіти освіти району до нового 2016/2017 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

Як свідчать результати перевірки, у всіх навчальних закладах проведено поточні ремонти, на здійснення яких  із районного бюджету виділено 15,7 тис.грн, зокрема, у Григорівській ЗОШ І - ІІІ ступенів  з липня 2016 року розпочато  роботи з капітальному ремонту теплотраси за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам,   вартість яких складає  730,0 тис.грн.

Крім того, спільно зусиллями сільського голови Невкритої Н.М. і представників місцевого бізнесу іде підготовка до нового навчального року .

Філія ПП «Ніколь»( Дмитрієв В.В.)придбав 7 вікон на  25770грн ,  ФГ «Оптим» (Гавриленко В.М.) 5 вікон на 16360 грн. , ПП «Ефект»( Тартикян А.А. )вхідні двері і два вікна в фойє , ТОВ «Гідроелектроцентр» (Осадчий О.О.) два вікна в фойє.

Федірківський НВК

Захарівський НВК №2

Прес-центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації