Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / м.Світловодськ

Успішно готуються до нового навчального року педагогічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів міста над  Дніпром, про що свідчать матеріали перевірки управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

У загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя Радянського Союзу І.К. Конька Світловодської міської ради за рахунок позабюджетних коштів на суму 3 тис. 485 грн. у класних кімнатах та коридорах пофарбовано  підлогу, сходові марші, плінтуси, вікна, двері, а також проведено заміну шпалер та оновлення панелей на суму 550 гривень

У ДНЗ № 21 комбінованого типу  Світловодської міської  ради за виділені кошти з місцевого бюджету здійснено капітальний ремонт даху приміщення площею 790 м² за кошти, виділені з місцевого бюджету, на суму 145 тисяч 824 гривень,    проведено ремонт системи опалення за рахунок  спонсорських коштів на суму 1850 гривень, за спонсорські кошти - заміну  2 засувок  системи опалення на суму 8,5 тисяч гривень, а також  придбано конфорки електроплит на харчоблок закладу на суму 1212 гривень та упорядковано його територію.

Під час підготовки до початку навчального року в ДНЗ № 12 комбінованого типу Світловодської міської  ради за виділені спонсорські кошти нам загальну суму 8.9 тис.грн. проведено косметичний ремонт роздягальні групи старшого віку, ремонт умивальної кімнати групи дітей  раннього віку, пофарбовано підлогу у музичному залі та в групових приміщенняхдошкільного закладу.

Загальноосвітня школа I-IIIступенів № 5 Світловодської міської ради

Заміна вікон на металопластикові

22шт.

Придбано шкільні меблі

45 комплектів(парта+2 стільці)

Ремонт умивальників 2,3 поверх

Косметичний ремонт класних кімнат

Спонсорські кошти

Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIступенів  № 7 Світловодської міської  ради

Косметичний ремонт коридорів.

Спонсорські кошти

Часткове фарбування актової зали.

Косметичний ремонт класних кімнат

Спонсорські кошти

Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської міської ради

Ремонт підлоги актової зали