Оголошується конкурс на посаду головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації

УМОВИ
проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністраці.

Додаток до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації від “10” серпня 2016 року № 273-к

Загальні умови

Посадові обов’язки

Координує роботу місцевих органів управління освітою з питань організації навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах.

Сприяє організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Контролює питання дотримання загальноосвітніми навчальними закладами структури навчального року та переведення їх на однозмінний режим роботи.

Координує проведення державної підсумкової атестації у навчальних закладах, які здійснюють загальноосвітню підготовку.

Забезпечує контроль за правильністю присудження випускникам золотих та срібних медалей.

Сприяє впровадженню типових навчальних планів і програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, в навчальний процес загальноосвітніх навчальних закладів, визначенню регіонального компоненту у змісті освіти.

Сприяє розвитку наукової діяльності учнівської молоді.

Сприяє впровадженню освітніх та наукових програм відродження і розвитку національної культури, національних традицій українського народу, національних меншин України.

Спільно з КЗ “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” забезпечує організацію проведення предметних олімпіад та турнірів.

Узагальнює інформації, розробляє пропозиції, заходи, готує проекти наказів, рішень керівництву на виконання доручень органів виконавчої влади вищого рівня з питань загальної середньої освіти, контролює організацію їх виконання.

Бере участь в організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій відповідно до посадових обов’язків.

Умови оплати праці

- посадовий оклад — 3274 грн.

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 року № 292 “Деякі питання оплати праці державних службовців”;

- надбавки та доплати (відповідно до ст. 52 Закону України “Про державну службу”)

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Постійна робота

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2)  письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади встановленої форми, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копії документів про освіту;

5)заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію за 2015 рік.

Документи приймаються з 16.08.2016 року

до 18 год. 15 хв.  31.08.2016 року

Дата, час і місце проведення конкурсу

08 та 09 вересня 2016 року о 10.00 за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 32/29

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Богомолова Ірина Володимирівна

(0522) 240339

Вимоги до професійної компетентності*

Загальні вимоги**

Вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра, бакалавра

Досвід роботи

Без вимог до стажу роботи

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги***

Наявність вищої педагогічної освіти ступеня спеціаліста, магістра

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України “Про державну службу”;

3) Закон України “Про запобігання корупції”

Професійні чи технічні знання

1) Закон України “Про освіту”;

2) Закон України “Про загальну середню освіту”;

3) необхідні для виконання посадових обов’язків за рішенням суб’єкта призначення

Спеціальний досвід роботи

на державній службі, в органах місцевого самоврядування в галузі освіта чи управлінський досвід в галузі освіта не менше 3 років або стаж роботи в навчальних закладах не менше 5 років

Знання сучасних інформаційних технологій

Володіння комп'ютером — рівень досвідченого користувача.

Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)

Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет

Особистісні якості

Компетентність, комунікабельність, сумлінність, вміння працювати в команді, прагнення до самовдосконалення та підвищення фахового рівня