Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Новгородківський район

Тарасівський  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

У навчальному закладі  за фінансової допомоги  батьків на суму 8,0 тисяч гривень своєчасно проведенопоточний ремонт класних кімнат та дошкільного закладу. За інформацією директора О.Кісіля, в школі здійснено ремонт коридорів із залученням коштів місцевих спонсорів (3,5 тис. Грн.). За кошти сільської ради, батьків та соціально відповідального замінено лінолеум на І поверсі закладу на загальну суму 16,0 тисяч гривень.

Новоандріївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Місце проведення робіт

Об'єм робіт

Фінансування

спортивназала

Заміна підлоги,

поновлення спортивної бази

20,0 тис. грн.

10,0 тис. грн., місцевий бюджет

ДНЗ

Підбілювання стелі; фарбування підлоги;

500 гривень

спонсорська допомога

навчальні кабінети

Підбілювання стін, стелі; фарбування підлоги, шкільних парт; миття вікон

5,0 тис. грн.

5,0 тис. грн.

спонсорська допомога

коридори закладу

Підбілювання стін, стелі; фарбування підлоги.

5 тис. грн.

їдальня, кухня

Заміна витяжки; заміна сантехніки;

підбілювання стелі; фарбування підлоги; миття вікон

10 тис. грн.

подвір’я закладу

Ремонт бордюрів, східців спортивного майданчика

1, 0 тис. грн. спонсорська допомога

Інгуло-Камянський  НВК

1.     Заміна дерев’яної конструкції на металопластикову (фойє та вхід) (фінансування – сільська рада)

Встановлення енергозберігаючих конструкцій (вікно+двері) у шкільній їдальні (фінансування 65509грн – сільська рада).

Їдальня

2.     Заміна вікон на енергозберігаючі – кабінет комірника(1), коридор спортзалу (4), шкільна бібліотека (1), коридор школи (1) (фінансування – сільська рада)

3.     Встановлення додаткових регістрів в кабінеті зарубіжної літератури-ри, кабінеті початкових класів, шкільній їдальні(арка) (фінансування 10100 грн – РАО ТЕС)

4.     Придбання штор на коридори школи та спортивної зали (фінансування  - спонсорська допомога)

5.     Косметичний ремонт шкільних кімнат, коридорів, спортивної зали, шкільної їдальні, дитячого садка (фінансування  - спонсорська допомога)

6.     Фарбування паркану дит.садка (фінансування  - спонсорська допомога)

7.     Ремонт даху спортзалу і коридору(заміна «коньків») - (фінансування  6936 грн – сільська рада)

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.