Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Новомиргородський район

У  Новомиргородському районі проводиться необхідна робота на виконання наказу управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12.07.2016 року „Про перевірку готовності до 2016/2017 навчального року професійно-технічних та навчальних закладів обласного підпорядкування” та  власних управлінських документів.

Зокрема, у  2 позашкільних 21 загальноосвітньому навчальних закладах відповідними наказамистворені та затверджені  склади постійних  комісій з метою обстежень двічі на рік  будівель і споруд  та  створення безпечних умов для  їхньої експлуатації  пфід час навчально-виховного процесу.

Результати  перевірки зазначеного питання комісією управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації свічать, що  За результатами вивчення питання  готовності об'єктів освіти району до початку навчального року проведені  або завершуються поточні косметичні ремонти.

Станом на час перевірки виконуються роботи по  заміні вікон на  металопластикові та вхідних дверей   у Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів № 3. Поточний ремонт системи опалення і котельні на суму 181,403 тис. грн. проводиться  вОситнянській ЗШ І-ІІІ ступенів.

У Панчівській ЗШ І-ІІІ ступенів вхідні двері та 2 вікна замінено на металопластикові, облаштовано ганок закладу, що сприяє покращенню температурного режиму навчального закладу та створенню сприятливих умов для навчання та виховання учнів.

На альтернативні види палива переведено котельню Листопадівської ЗШ І-ІІ ступенів, яку виведено з підвального приміщення, а також   Йосипівського НВК  „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ДНЗ”, де на сьогоднішній день  проводиться заміна теплової мережі.

У Листопадівській ЗШ І-ІІ ступенів 3 вікна замінено на енергозберігаючі з метою  покращення температурного режиму  в школі.

Здійснено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі у Коробчинській ЗШ І-ІІІ ступенів, а також заміну 9 вікон  на суму  23,0 тис. грн.  у Новомиргородському ДНЗ.

У Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 відремонтовано актовий та спортивний зали, що дасть змогу організувати дозвілля для учнів у комфортних умовах.

У Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 відремонтовано східці на ганку закладу.

Новомиргородський ДНЗ № 2 завершено ремонт системи опалення з додаванням 2 батарей на суму 11,0 тис. грн, проведено заміну 10 вікон на енернозберігаючі.

У НВО „Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ” здійснюється поточний ремонт спортивного залу із заміною вікон на металопластикові  на суму близько 80,0 тис. грн.

.

У Новомиргородському районному центрі дитячої та юнацької творчості відремонтовано актовий зал, створено комфортні умови для проведення районних масових заходів для дітей та учнівської молоді.

Питання готовності навчальних закладів  до навчального року комісійно вивчатиметься  представниками відділу  освіти Новомиргородської вивчатиметься у період з 16 серпня до  19 серпня 2016 року.

Прес-центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації