Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Маловисківська ОТГ

Комісією управління освіти науки, молоді та спорту облдержадміністрації  перевірено стан готовності навчальних закладів Маловисківської об'єднаної громади  до початку нового навчального року.

Як свідчать результати вибіркової перевірки, станом на сьогоднішній день  у Маловисківській ЗОШ І-ІІІ ступенів завершено капітальний ремонт будівлі, а також  проведено заміну вікон на металопластикові, вхідних  дверей, ремонт покрівлі приміщення школи.

За участю батьківської громадськості та владних структур завершено поточні ремонтні роботи   у Маловисківській гімназії, дитячо-юнацькому центрі, а також   у всіх чотирьох  дошкільних  навчальних закладах, у тому числі “Чебурашка”.

За інформацією начальника відділу освіти, молоді,та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Алли Шпак, починаючи з 15 серпня 2016 року відбуватиметься реалізація проекту "Капітальний ремонт" ЗШ № 4 І-ІІІ ступенів, яким передбачається, зокрема,  заміна дерев'яних віконних блоків і вхідних тамбурних дверей на металопластикові.

Крім того, до кінця серпня  цього року  планується  завершити реалізацію проекту  “Капітальний ремонт благоустрою головного фасаду ДНЗ " Ромашка". Проект реалізується за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури  Маловисківської об’єднаної територіальної громади.

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації