Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Маловисківський район

Як свідчать матеріали відділу освіти, молоді та спорту  Маловисківської районної державної адміністрації та перевірки питання підготовки навчальних закладів до роботи у новому 2016-2017 навчальному році, проведеною управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, у всіх  навчальних закладах району зроблений косметичний ремонт в спортзалах, їдальнях, комп’ютерних класах, медичних пунктах, мультимедійних класах, методичних кабінетах, коридорах та бібліотеках. Для окремих класів закуплені жалюзі, штори, впорядковано народознавчі кімнати та куточки, виконані поточні ремонти котельного господарства. .

Зокрема, у Великовисківській ЗШ І-ІІІ ступенів завершуються роботи по встановленню паркана навколо споруди закладу.

У Злинській ЗШ №2 ЗШ І-ІІІ ступенів до початку навчального року планується відкриття дошкільного навчального закладу ( наразі  в груповій кімнаті та спальні зроблено утеплення та залита підлога, проведена заміну  електропроводки, зроблено зовнішню та внутрішню мережу внутрішнього туалету.

Поточні роботи проведено в усіх навчальних закладах, про що свідчать світлини, надані прес- центру  відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Професійно-технічне училище № 16 м. Мала Виска

Завершено поточні ремонти лабораторій та майстерень закладу, а також проведено заміну вікон на  металопластикові  на суму 19,5 тис.грн

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації