Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Новоукраїнський район

Рівнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Новоукраїнського району

У навчальному закладі  для  проведення поточного  ремонту приміщень, а також для    облаштування кімнати психолога та кімнати для організації ігрової діяльності вихованців, власними  силами педагогічних працівників, спеціалістів та молодшого обслуговуючого персоналу за бюджетні кошти  було закуплено необхідні будівельні матеріали на суму 12 тисяч гривень.

Окрім того, за кошти благодійних організацій придбано металопластикові труби для заміни водопроводу,  каналізаційні труби для ремонту каналізаційної системи, а також унітази для ремонту туалетної кімнати.

Станом на сьогодні ремонтні роботи виконані  в повному обсязі власними силами, без залучення підрядних організацій.

НОВОУКРАЇНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів №6

Проведено поточний ремонт покрівлі спортивного залу, встановлено 4 металопластикових вікон. Проведено поточний ремонт  приміщень. Навчальний заклад забезпечено паливом .

НОВОУКРАЇНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 8

Проведено поточний ремонт по заміні 7 металопластикових вікон. Обладнано комп’ютерний клас. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту  котельні. Здійснено поточний ремонт  приміщень. Навчальний заклад забезпечено паливом.

НОВОУКРАїНСЬКА ГІМНАЗІЯ  №7

Виготовлено проектно-кошторисну документацію по реконструкції підсобного приміщення  під теплогенераторну . Проведено поточний ремонт системи опалення, та приміщень. Навчальний заклад забезпечено паливом.

РІВНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  І-ІІІ ступенів 2

Проведено поточний ремонт по заміні 12  металопластикових  вікон.

Проведено поточний ремонт  приміщень. Навчальний заклад забезпечено паливом .

РІВНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  І-ІІІ ступенів  5

Проведено поточний ремонт покрівлі центрального входу. Обладнано комп’ютерний клас .

Виготовлено проектно-кошторисну документацію по реконструкції підсобного приміщення  під теплогенераторну. Проведено поточний ремонт  приміщень, а також поточний ремонт по заміні димової труби та встановленню огорожі. Навчальний заклад забезпечено паливом .

РІВНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  І-ІІ ступенів  7

Проведено поточні ремонти по заміні 12  металопластикових  вікон та приміщень закладу.

Новоукраїнський РЦДЮТ  «ЗОРІТ»

Проведено поточний ремонт  приміщень та покрівлі. Виготовлено проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту приміщення  позашкільного навчального закладу. На  черговій сесії районної ради заплановано виділити 12,2 тис.грн,  як внесок громади  для поточного ремонту кабінету відповідно до проекту «Центр розвитку ініціатив  молоді Новоукраїнської громади»

Мар'янопільський НВК

В навчальному закладі замінено всі вікна, проведено поточний ремонт по заміні 19  металопластикових  вікон, облаштовано дитячий майданчик.

Новоукраїнський  ДНЗ №5

Рівнянський  ДНЗ №1

Новоукраїнська ЗШ №3

Відремонтовано покрівлю в Новоукраїнській ЗШ №3, проведено підготовку теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період всіх навчальних закладів.

Прес- центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації