Готуємося до початку 2016/2017 навчального року / Вільшанський район

Під час вивчення питання стану готовності 15  об'єктів освіти до нового навчального року перевіркою встановлено, що зазначене питання перебуває на контролі  відділу освіти райдержадміністрації.

Зокрема, наприкінці 2015 року завершено ремонтні роботи по перекриттю даху приміщення Вівсяниківського НВК »загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад».

Станом на сьогодні  у Добрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заміну 5 вікон  на суму 25,0 тисяч гривень та  5 дверей, у Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, зроблено капітальний ремонт покрівлі Йосипівської  ЗОШ І-ІІ ступенів на суму 15, 0 тисяч гривень виконано ремонтні роботи  у МНВК.

Окрім того,  у всіх навчальних закладах району завершено поточні ремонти із залученням  учнів та батьківської громадськості.

Прес-центр управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.