До прийому майбутніх робітників — готові!

Як свідчать результати перевірки питання стану підготовки ДНЗ «Професійно – технічне училище №40 м.Новоукраїнка» до початку 2016-2017 навчального року станом на сьогодні у ньому   вже проведено поточні ремонтні та будівельні роботи  на суму 9792,00грн. зі спеціального фонду,

Зокрема, завершено ремонт спортивної зали з одночасним  випробуванням та перевіркою наявного обладнання, справності інвентарю в залі та на   спортивних майданчиках, ремонт їдальні, приміщень та кімнат гуртожитку, посклиння у ньому  віконних блоків площею 100 кв м., ремонт навчальних кабінетів,  майстерень  та лабораторій.

За словами в.о. директора училища Н.Наєвської вже виконано роботи з  перевірки опору контурів заземлення ізоляції електрообладнання на суму 5560,74 грн. зі спеціального фонду та проведено  перезарядку вогнегасників. Навчальним закладом   придбано первинні засоби пожежогасіння на суму 1850,00 грн.

Окрім того,  училище  забезпечено вугіллям на 80% через систему електронних закупівель «Прозоро» на суму 128500,00 грн. (сума економії бюджетних коштів становить 33500,00грн.).