Готуємося до початку 2016/2017 навчального року

Відповідно до  наказу  від 12.05. 2016 р. № 378 “Про підготовку навчальних закладів та установ освіти області до роботи у новому 2016-2017 навчальному році та в осінньо-зимовий період” у період   з 4  серпня до  17 серпня  управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації комісійно вивчається питання готовності закладів освіти до  початку навчального року та створення  здорових і безпечних умов навчально-виховного процесу, запобігання травматизму  серед його  учасників та   підписанням відповідних Актів спільно з представниками робочих груп навчальних закладів.

Інформація про стан готовності навчальних закладів області до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період у 2016/2017 навчальному році в електронному вигляді

Презентація про стан готовності навчальних закладів області до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2016 /2017 навчальному роціі в електронному вигляді

Про перебіг  підготовки загальноосвітніх навчальних закладів, професійно — технічних та навчальних закладів обласного підпорядкування прес- центр  щоденно викладатиме  інформацію  за матеріалами проведених  перевірок.

Райони / міста:

Маловисківський район

Новоукраїнський район

Добровеличківський район

Вільшанський район

Маловисківська ОТГ

Кіровоградський район

Устинівський район

Новгородківський район

Новомиргородський район

Світловодський район

м. Світоводськ