Відбулася нарада щодо впровадження електронних державних закупівель у навчальних закладах обласного підпорядкування

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 серпня 2015 року №334-р “Про застосування системи електронних державних закупівель в області”, 18 вересня 2015 року у департаменті освіти і науки облдержадміністрації  відбулася нарада з питань впровадження системи електронних державних закупівель у навчальних закладах обласного підпорядкування.

До 1 жовтня Кіровоградщина повинна перейти на систему електронних тендерних закупівель. Це має не лише зекономити державні кошти, а й викорінити корупційну складову. Пілотний проект спрямований на державну закупівлю товарів, робіт і послуг, вартість яких менша за 100 тисяч гривень. Бюджетна установа подає заявку про закупівлю на спеціальний сайт, вказує термін виконання робіт або доставки товару, обсяги замовлення та інше. Електронна система автоматично обробляє заявку і розсилає запрошення взяти участь у конкурсі всім виробникам цієї продукції або послуги. Потім – самостійно проводить прозорий аукціон. Нині на Кіровоградщині запровадили початковий етап проекту.

У нараді взяли участь  Таборанський В.П. директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Романенко О.В.  керівник контрольно-ревізійної групи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, представники закладів обласного підпорядкування.

Розглянуто такі питання:

- про Положення про застосування системи електронних державних закупівель в області;

- практичне впровадження системи електронних закупівель в області.

Для ознайомлення:

Керівництво Замовника комплексної інформаційної системи забезпечення електронних закупівель E-TENDER.

Керівництво Замовника системи Public bid.

Презентація "Електронні державні закупівлі".