«Реалізація державної ініціативи «Ноутбук кожному вчителеві»»

Завдяки національному проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації українські вчителі мають змогу отримувати якісну та сучасну комп’ютерну техніку.

Зокрема, в Кіровоградській області придбано 1534 ноутбуків, з них 417 саме для Олександрійського району, 15 з яких для загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів № 10.

Ця програма є дуже важливою, оскільки відбулися суттєві зміни у зв'язку з тим, що останні роки довелося дуже багато працювати дистанційно. На жаль, не у всіх вчителів є така технічна можливість, і наше завдання - створити для них комфортні умови. Програма «Ноутбук кожному вчителю» - це одна з реалізованих ініціатив Президента. Під час пандемії це особливо важливо, адже так можна зробити процес швидшим, якіснішим і безпечнішим для себе, і ефективним, зокрема, для освіти.

Дaні ноутбуки оснащені сучасним програмним забезпеченням та використовуються педагогічними працівниками під час проведення уроків та практичних робіт. Дана техніка дає можливість вчителям працювати у віддаленні, як під час навчально – виховного процесу, так і під час проведення дистанційного навчання. Поєднуючи в процесі проведення уроків змішане навчання, вчителі матимуть змогу систематично формувати в учнів навички роботи на відстані, що дасть позитивний результат в оволодінні навчальним матеріалом. Разом з тим, батьки матимуть можливість не лише спостерігати за проведенням навчальних занять, а й бачити результати навчальної діяльності своїх дітей.