Наближається пора Новорічних свят…

Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

19 грудня – одна із найочікуваніших дат для дітей- день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.17 грудня заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Лісота завітав до вихованців комунального закладу «Новомиргородська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» та привітав їх з наступаючим днем Святого Миколая. У закладі навчаютьсся діти з порушеннями слуху.

Свято розпочалося театралізованою виставою «Миколай до нас іде…». Діти вразили гостя своїми талантами, особливо зворушливим було жестове виконання пісні «З Новим роком, Україно!».

Андрій Лісота порадував дітей солодкими подарунками.Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!Свято принесло багато радості не тільки дітям, а й всім присутнім на ньому.