Продовжується тиждень профосвіти

24 жовтня, у Кропивницькому за участі представників Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, представників Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації проходить зустріч з членами Регіональної ради професійної освіти при Кіровоградській облдержадміністрації, тематикою якої є підвищення потенціалу взаємодії між членами регіональної ради.
На заході обговорюють питання потенціалу взаємодії, визначаються потенційні рішення та кроки підвищення ефективності взаємодії між стейкголдерами сфери П(ПТ)О Кіровоградської області.
Орієнтовно на майбутнє, розроблено буде план реалізації заходів та необхідні кроки, що сприятимуть налагодженню ефективної взаємодії між стейкголдерами.