«Автономія школи»

Запрошуємо до перегляду Громадська організація “Центр інноваційної освіти “Про.Світ” розробила онлайн-курс «Автономія школи», який створено в межах програми «Механізми кооперації в школах у кризовий час» за фінансової підтримки Європейського Союзу та МФ «Відродження». Завдяки реформі децентралізації українські школи почали рухатися до більшої свободи й автономії.
У курсі ви ознайомитеся з межами та зі свободою, яка є всередині академічної, організаційної, кадрової та фінансової автономій. Окрім цього, ви дізнаєтеся, як сформувати стратегію розвитку освітнього закладу, яка дасть змогу їх реалізувати.
Експерти курсу — це керівники закладів загальної середньої освіти, які поділяться досвідом втілення кожної з автономій та розроблення стратегій.
Завдяки цьому курсу ви навчитесь:
● реалізовувати кожну автономію у своїй школі
● робити це у той спосіб, який актуальний саме для вашої команди
● формувати кроки в стратегії розвитку вашої школи
Структура онлайн-курсу:
1. Модуль 1 - стратегія школи;
2. Модуль 2 - академічна автономія;
3. Модуль 3 - організаційна автономія;
4. Модуль 4 - кадрова автономія;
5. Модуль 5 - фінансова автономія;
6. Фінальний тест.
Онлайн-курс «Автономія школи» розміщений у вільному доступі на платформі Ed Era за посиланням: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/454#profit.
Курс є безплатний. У разі успішного проходження буде надано сертифікат на 20 годин.
Онлайн-курс рекомендований до перегляду керівникам закладів загальної середньої освіти, заступникам керівників ЗЗСО, викладачам та освітнім експертам.
Також Український 1 Громадська Організація "Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ" (ГО "Про.Світ") 79024, м. Львів, пл. Святого Теодора 10 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Tel.: +38 050 370 99 66 інститут розвитку освіти надав рецензію на даний онлайн-курс. Рецензію прикріпляємо до листа. Просимо переслати дане запрошення в заклади освіти, що підпорядкуються вам. У разі виникнення питань пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою у темі листа Онлайн-курс «Автономія школи» Або телефонуйте (097) 25 35 697 (Андрій, координатор проєкту).