Конкурс фотоаматорів " Моя Україно!"

 На базі КЗ "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"   12 жовтня відбувся Фінал обласного етапу заочного конкурсу фотоаматорів " Моя Україно!".

На розгляд журі було подано більше 500 робіт юних фотоаматорів у одинадцяти номінаціях, надісланих  з  усіх куточків Кіровоградщини, міст Світловодськ та Кропивницький.

Журі конкурсу відзначило високий рівень фоторобіт вихованців Дмитрівського центу позашкільної освіти,Новомиргородського Центру дитячої та юнацької творчості,Олександрівської станції юних техніків, Новоукраїнського району, Соколівської ,Злинської сільської ради, міста Світловодськ та Кропивницький.

Щирі слова вдячності керівникам, майстрам фотомистецтва, які стимулюють творчий, інтелектуальний, духовний розвиток дітей та юнацтва у творчій самореалізації.

Технічною складністю, новизною, виконавчою майстерністю та загальним художнім враженням відзначилися фотороботи учнів шкіл та вихованців гуртків з Благовіщенкської,Великоандрусівської, Великосеверинівської, Гайворонської, Голованівської, Дмитріївської, Мар’янівської, Новомиргородської, Новгородківської, Новоукраїнської, Олександрівської, Онуфріївської,Приютівської,Петріківської,Злинської,  Устинівської, Соколівської громад, та міст Олександрія, Світловодськ і Кропивницький.

Шановні учасники конкурсу, журі конкурсу дякує за участь, ваші фотороботи були вражаючі, чудові, ми отримали  незліченну кількість позитивних емоцій,тому вирішили, що всі роботи, які були надіслані на обласний етап (заочний) Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!» будуть використані на виставках міста Кропивницький та  комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

За умовами відібрано на Всеукраїнський етап 22 фотороботи.

Фотороботи призерів обласного етапу конкурсу «Моя Україно!» відзначено дипломами.

Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!», глибоко вдячні учасникам за участь!!!

 

СПИСОК

 

призерів обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу

робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

номінація «Портрет» (репортажний та студійний)

 

(І-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Завальний Богдан,вихованець комунального закладу позашкільної освіти «Олександрівська станція юних техніків»,за фотороботу«Україночка».

Диплом ІІ ступеня

Завальний Богдан, вихованець комунального закладу позашкільної освіти   «Олександрівська станція юних техніків», за фотороботу «Красуня»;

Колеснікова Поліна, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Сучасна українська дівчина».

Диплом ІІІ ступеня

Семенова Анна, учениця ЗЗСО «Камбурліївська ЗОШ І-ІІІ ст. Онуфріївської сільської ради», за фотороботу «Троянди»;

Семенова Софія,учениця Високобайрацької гімназії  Великосеверинівської сільської ради, за фотороботу «У світі казки»;

Краснюк Вєроніка, вихованка комунального закладу «Новгородківський будинок дитячої та юнацької творчості» Новгородківської селищної ради Кропивницького району, за фотороботу «Моя сестра».

 

(ІІ-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Поправко Руслана, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Дарія».

Диплом ІІ ступеня

Вдовиченко Ашот, вихованець  Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Блакить»;

Поправко Руслана, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Квіточка-Аліночка».

Диплом ІІІ ступеня

Іщенко Юлія, вихованка Голованівського Будинку дитячої та юнацької творчості Голованівської селищної ради, за фотороботу «Ой на Івана на Купала»;

Савельєва Юлія, вихованка Суботцівського Центру дитячої та юнацької творчості Кропивницького району, за фотороботу «Діти-квіти».

 

номінація «Пейзаж»

 

(І-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Нестеренко Вероніка, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Олександрівська станція юних техніків», за фотороботу «Краса рідного краю».

Диплом ІІ ступеня

Гулан Назар,вихованець Іванівської загальноосвітньої філії Соколівського ЗЗСО», за фотороботу «Чарівний закат»;

Макарова Анастасія, учениця комунального закладу «Злинський ліцей» Злинської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області, за фотороботу « Пшеничне золото злинчан»;

Журавльова Уляна, учениця ОЗЗСО «Павлиський ліцей ім.В.О.Сухомлинського Онуфріївської сільської ради, за фотороботу «Дуб Максима Залізняка».

Диплом ІІІ ступеня

Радіонов Данило, вихованець Недогарського закладу загальної середньої освіти  Приютівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Аквамаринова глазур»;

Соколик Ілона,вихованка комунального закаладу «НВО № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст «позашкільного центру Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Літній краєвид»;

Гордієнко Богдан, вихованець Миколаївське НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад Новоукраїнського району», за фотороботу «Прозорий ранок. Промінь боязкий…».

 

(ІІ-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Стеценко Іван, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Великоандрусівської сільської ради Кіровоградської області», за фотороботу «Тропічний захід на Дніпрі».

Диплом ІІ ступеня

Бойко Дмитро, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району», за фотороботу «На Знам’янській горі»;

Ковальчук Максим, вихованець комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «ЗНЗ І-ІІІ ст. №20-дитячо-юнацький центр «Сузір’я», за роботу «Дорога до світла»;

Орел Аріна, вихованка комунального закладу «Новгородківський будинок дитячої та юнацької творчості» Новгородківської селищної ради Кропивницького району, за фотороботу «Захід сонця на річці Кам’янці».

Диплом ІІІ ступеня                                                                                              

Короленко Анастасія, ученицякомунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Захід сонця»;

Панов Дмитро, учень Великовисківського ліцею Мар’янівської сільської ради, за фотороботу «Вечірній спокій»;

Горяєва Марія, учениця комунального закладу «Кущівська гімназія міської ради міста Кропивницький», за фотороботу «Літній вечір».

 

номінація „Натюрморт”

 

(І-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Лейбенко Вероніка, вихованка Помічнянського центру дитячої та юнацької творчості Помічнянської ОТГ, за фотороботу «Осінні дари».

Диплом ІІ ступеня

Сустрєтова Валерія, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти  Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району,за фотороботу «Мій сніданок»;

Коломієць Евдокія, учениця комунального закладу "Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №34 - економіко-правовий ліцей "Сучасник" - дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Вікно мрій».

Диплом ІІІ ступеня

Радіонов Данило, вихованець Недогарського закладу загальної середньої освіти  Приютівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Осінній натюрморт»;

Біжка Олександр, вихованець закладу загальної середньої освіти «Деріївська ЗОШ І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»Онуфріївської селищної громади Олександрійського району, за фотороботу «Великдень...і сюрприз природи»;

Винник Анастасія, вихованка Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради,за фотороботу «Дари осені».

 

(ІІ-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Черевко Наталя, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти  Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Осінні дарунки».

 

 

Диплом ІІ ступеня

Пожидаєва Аліна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Перчинка»;

Моклюк Дарина, учениця Перчунівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Піщанобрідської сільської ради, за фотороботу «Осінній парадокс».

Диплом ІІІ ступеня

Шевченко Олена, вихованка Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Соколівської сільської ради,за фотороботу «Осінь у кадрі»;

Савельєва Юлія, вихованка Суботцівського Центру дитячої та юнацької творчості Кропивницького району, за фотороботу «Аличовий натюрморт».

 

номінація „Побутові або жанрові фотографії”

 

(І-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Лежньова Валентина, вихованка Суботцівського Центру дитячої та юнацької творчості Кропивницького району, за фотороботу «Яблука не дам!».

Диплом ІІ ступеня

Нестеренко Вероніка, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Олександрівська станція юних техніків», за фотороботу «Смаколики»;

Калініна Катерина, учениця ЗЗСО «Камбурліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., за фотороботу «На святі»;

Лісовенко Владислав, вихованець Побузького Центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Їжачок».

Диплом ІІІ ступеня

Радіонов Данило, вихованець Недогарського закладу загальної середньої освіти  Приютівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Оце урожай!»;

Суха Євгенія, учениця Вишняківської загальноосвітньої філії Карлівського закладу ЗСО Соколівської сільської ради, за фотороботу «Україна».

 

(ІІ-а вікова категорія)

 

Диплом І ступеня

Савельєва Юлія, вихованка Суботцівського Центру дитячої та юнацької творчості Кропивницького району, за фотороботу «Пацани».

Диплом ІІ ступеня

Вдовиченко Ашот, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Коли закінчується земля» ;

Пхіденко Олександр, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Смачні запаси».

Диплом ІІІ ступеня

Мойсеєнко Ніка, вихованка Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості Олександрійського району Онуфріївська ОТГ, за фотороботу «Золота осінь»;

Бєланов Валерій, вихованець комунального закладу «НВО І-ІІІ ст. «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», за фотороботу «Віват,король!»;

Лісовенко Анна,  вихованка  Помічнянського  Центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Роздуми».

 

номінація „Фото із застосуванням програм AdobePhotoshop”

 

(І-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Радіонов Данило,вихованець Недогарського закладу загальної середньої освіти  Приютівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Тимчасовий релакс».

Диплом ІІ ступеня

Завальний Богдан, вихованець комунального закладу позашкільної освіти «Олександрівська станція юних техніків», за фотороботу «Зима»;

Ощепкова Олександра, вихованка комунального закладу «НВО І-ІІІ ст. «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», за фотороботу «Час для думок».

Диплом ІІІ ступеня

Суганяка Надія, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Бажання наших предків».

 

(ІІ-а вікова категорія)

 

Диплом І ступеня

Щербак Вікторія,вихованка комунального закладу «Петрівський центр дитячої та юнацької творчості» Петрівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Магічний вечір».

Диплом ІІ ступеня

Гейко Катерина,вихованка комунального закладу «Петрівський центр дитячої та юнацької творчості» Петрівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Прогулянка».

Диплом ІІІ ступеня

Вдовиченко Ашот, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Меркурій».

 

номінація „Архітектура”

 

Диплом І ступеня

Бедей Марія, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Великоандрусівської сільської ради Кіровоградської області», за фотороботу «Покровський собор міста Харків».

Диплом ІІ ступеня

Маляренко Маргарита, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодськ, за фотороботу ««Дідусь» з «онуком» на Татарці»»;

Пономаренко Владислав, вихованець комунального закладу «Гайворонський Центр дитячої та юнацької творчості», за фотороботу «Львівський костел Єзуїтів».

Диплом ІІІ ступеня

Нестеренко Вікторія, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Олександрівська станція юних техніків», за фотороботу «Церква село Бірки»;

Сугак Денис, учень Луганської  загальноосвітної  школи І-ІІІ ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області (Петрівська ТГ), за фотороботу «Підгорецький замок»;

Полторак Марія, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Душевний спокій».

 

номінація „Репортажне фото”

 

(І-а вікова категорія)

 

Диплом І ступеня

Радіонов Данило,вихованець Недогарського закладу загальної середньої освіти  Приютівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Дорога в далечинь».

Диплом ІІ ступеня

Савостіков Андрій, вихованець комунального закладу «Петрівський центр дитячої та юнацької творчості» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області (Петрівська ТГ), за фотороботу «Сильні духом»;

Іванової Крістіни, учениця комунального закладу «Злинський ліцей» Злинської сільської ради, за фотороботу «Злинські україночки».

Диплом ІІІ ступеня

Радіонов Данило,вихованець Недогарського закладу загальної середньої освіти  Приютівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Материнство»;

Вєтрова Єлизавета, учениця комунального закладу «Злинський ліцей» Злинської сільської ради, за фотороботу «Поспішаю на побачення».

 

 (ІІ-а вікова категорія)

 

Диплом І ступеня

Іщенко Юлія, вихованка Голованівського будинку дитячої та юнацької творчості Голованівської селищної ради, за фотороботу «В тиші оркестру».

Диплом ІІ ступеня

Гейко Катерина, вихованка комунального закладу «Петрівський центр дитячої та юнацької творчості» Петрівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Вперед до перемоги»;

Каплун Артем, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Найкращій друг».

Диплом ІІІ ступеня

Маляренко Маргарита, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Погляд у минуле»;

Несенко Катерина, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Вечірній парк».

 

номінація „Макрофотографія”

 

(І-а вікова категорія)

 

Диплом І ступеня

Завальний Богдан, вихованецькомунального закладу позашкільної освіти «Олександрівська станція юних техніків», за фотороботу «Два брати».

Диплом ІІ ступеня

Грабенко Василь, вихованець Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Соколівської сільської ради, за фотороботу «Гість із лісу»;

Почтар Даниїл, вихованець Онуфріївського Центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Дзвіночки».

Диплом ІІІ ступеня

Васяніна Каріна, вихованка Червонокостянтинівсьої ЗШ І-ІІІ ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області,за фотороботу «Ранкове пробудження»;

Золотухіна Людмила, учениця Вільненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Соколівської сільської ради, за фотороботу «Зимова гілка».

Дейнека Ольга, вихованка Помічнянського Центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Жучок-Сонечко».

 

(ІІ-а вікова категорія)

 

Диплом І ступеня

Дубова Каріна, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради»,  за фотороботу «Бджілка-трудівниця».

 

Диплом ІІ ступеня

Вдовиченко Ашот,  вихованець Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Мандрівний філософ»;

Радіонов Данило, вихованець Недогарського закладу загальної середньої освіти  Приютівської селищної ради Олександрійського району, за фотороботу «Перший пішов».

Диплом ІІІ ступеня

Гачан Юлія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «На дні Кременчуцького водосховища»;

Орсагош Вадим,вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Ранкова роса».

номінація „Флора та фауна”

 

(І-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Завальний Богдан, вихованецькомунального закладу позашкільної освіти «Олександрівська станція юних техніків», за фотороботу «Мій красавчик».

Диплом ІІ ступеня

Кусакіна Любов, учениця Великовисківського ліцею, за фотороботу «Жовтіютьсоняхи полями, ввіночкипромені вплели».

Бондаренко Матвій, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради»,  за фотороботу «Луна»;

Косолап Аліна, вихованка закладу загальної середньої «Деріївської загальосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу», за фотороботу «Мохнатик».

Диплом ІІІ ступеня

Вдовиченко Ашот, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Почуття довіри»;

Голубовська Анжеліка, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Цвіт яблуні»;

Примака Богдан, вихованець Помічнянський Центр дитячої та юнацької творчості, за  фотороботу «Після дощу».

 

(ІІ-а вікова категорія)

Диплом І ступеня

Зайченко Ярослав, вихованець Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Соколівської сільської ради, за фотороботу «Заєць в полуниці».

Диплом  ІІ ступеня

Горбенко Валерія, вихованка  Голованівського будинку дитячої та юнацької творчості Голованівської селищної ради, за фотороботу «Медовий ранок»;

Горбунова Дарина , учениця комунального закладу «Злинський ліцей» Злинської сільської ради Новоукраїнського району, за фотороботу «Ходить бусол по городу».

Диплом  ІІІ ступеня

Поправко Руслана, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради Знам’янського району», за фотороботу «Поласуємо»;

Ветрова Єлизавета, учениця комунального закладу «Злинський ліцей» Злинської сільської ради Новоукраїнського району, за фотороботу «Серед весняної краси»;

Поліщук Максим, вихованець Центр дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради, за фотороботу «Весняна осінь».

 

номінація „Експериментальне фото”

 

Диплом І ступеня

Савельєва Юлія, вихованка Суботцівського Центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Не сумуй».

Диплом ІІ ступеня

Гачан Юлія,вихованка Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Штовханина дощу за гратами»;

Валах Анна, учениця філії "Степанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" комунального закладу "Устинівське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", за фотороботу «Окрилена»;

Животовська Катерина, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості міста Світловодська, за фотороботу «Україна музична».

Диплом ІІІ ступеня

Боднарчук Анна,учениця Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, філія Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської, за фотороботу «Мир в твоїх руках»;

Студзінська Вікторія, учениця Володимирівської ЗОШ І-ІІ ст. філії Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрівської селищної ради, за фотороботу «На сьомому небі».