Шановні освітяни!

День працівників освіти – це свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті, свято єднання, цілісності, взаєморозуміння всіх поколінь.
Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто долучив до книги, проклав дорогу до знань, назавжди став старшим другом і порадником.
Сотні тисяч громадян України є представниками Школи, продовжувачами добрих справ своїх Учителів.
Жодна інша професія не ставить таких вимог до людини як професія педагога. Вище професії на Землі, ніж Вчитель не існує. Бо Вчитель – довірена особа суспільства, у руках якого найцінніше і найдорожче – діти, наша надія та майбутнє.
Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Наукові звершення викладачів школи, перемоги учнів та їх високі результати у навчанні свідчать про те, що освіта області постійно підвищує свої якісні показники, повністю забезпечує потреби громадян.
Щороку покращується рейтинг роботи Малої Академії наук, збільшується кількість випускників, які складають зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів.
До професійного свята ми прийшли з успіхами та здобутками. Область займає перші місця у загальнодержавних рейтингах за результатами здійснених моніторингових досліджень з питань діяльності освітньої галузі.
Наші досягнення — це наша з вами спільна робота, це спільний успіх і постійна щоденна співпраця.
Шановні колеги! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомну працю та самовідданість. Впевнена, що ви й надалі докладатимете зусиль задля високих показників у діяльності освітньої галузі області.
Щиросердно бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, ваші думки та вчинки проміняться добром і щедрістю, а серця зігріваються щирою вдячністю ваших вихованців та їх батьків.
Директор департаменту освіти і науки
Кіровоградської облдержадміністрації Ельза Лещенко