Вітаємо переможців та призерів обласних етапів Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного (вільнолітаючі моделі літаків) та ракетомодельного спорту

Авіа- та ракетомодельний спорт є візитною карткою комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»., який їх проводить з 1948 року-щорічно. Протягом майже п’ятдесяти років створювалась школа авіа- та ракетомоделізму, яка відома тепер далеко за межами Кіровоградської області та й України.

Свою майстерність впродовж 14-15 вересня 2021 року демонстрували юні авіамоделісти та ракетомоделісти Гайворонської, Новоукраїнської та Помічнянської територіальних громад , міст Олександрія, Кропивницький.

Змагання були проведені комунальнимзакладом«Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»,за підтримки департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації,на базі аеродрому села Федорівка Кропивницького району.

Особливого настрою додав учасникам змагань показовий виступ спортсменів-парашутистів,які показали свою майстерність в точності приземлення. Парашутисти свій стрибок здійснили з гелікоптера з висоти близько 3000 метрів. Оглядова екскурсія для учасників змагань, де вони змогли візуально ознайомитися з зовнішньою та внутрішньою конструкцією гелікоптера, провів екіпаж літального апарату. Культурна програма була організована закладом спільно з керівництвом аеродрому.

Учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та завзяту дружню боротьбу за перемогу.

В командній першості призерами стали:

з авіамодельного спорту:

І місце – команда комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради» (керівник Семенюта Сергій);

ІІ місце – команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» (керівник Гуля Віктор Максимович)

ІІІ місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник Стреленко Віталій);

з ракетомодельного спорту:

І місце – команда Гайворонського районного Центру дитячої та юнацької творчості Гайворонського району Кіровоградської області (керівник Майданюк Олександр);

ІІ місце – команда Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради (керівник Леліков Володимир);

ІІІ місце – Помічнянська ЗОШ №1

Щиро вітаємо призерів обласних етапів Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамодельного (вільнолітаючі моделі літаків) та ракетомодельного спорту!

Зичимо нових здобутків та успіхів у майбутньому!