Проведено ІІ етап Кубку області із водного туризму серед учнівської та студентської молоді

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів ІІ етап Кубку області зі спортивного туризму – водного туризму серед учнівської та студентської молоді. Змагання проводилися у  Кропивницькому на території Парку Перемоги («Міський Сад»).

Змагалися команди на дистанції І класу «Спринт» у складі екіпажів двомісної байдарки (чоловічі та змішані екіпажі) у 3 вікових групах (молодшій, старшій та дорослій). В змаганнях взяли участь 10 команд 120 учасників, що представляли Великосеверинівську, Вільшанську, Дмитрівську, Новгородківську, Олександрійську, Суботцівську територіальні громади, комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім.. В. Винниченка, Льотну академію Національного авіаційного університету.