Розвиток освіти Кіровоградської області на період до 2027 року

03 вересня в Департаменті освіти і науки Кіровоградської ОДА відбулося чергове обговорення розробки нової освітньої програми «Розвиток освіти Кіровоградської області на період до 2027 року»

Розглянуто стратегічні питання, виклики, проблеми реформування освіти на період до 2027 року з огляду пропозицій як структурних підрозділів ОДА, територіальних громад, громадськості, науковців, батьків та інших.

Особливу увагу при розробці Програми приділили реформі освітньої галузі на державному рівні, головна мета якої – нова висока якість освіти на всіх рівнях: від початкової школи до закладів вищої освіти.

Обласна програма розвитку освіти Кіровоградської області на період до 2027 року розроблена відповідно до Конституції України, Законів України та Плану заходів щодо національної стратегії регіонального розвитку України, передбаченої протягом 2021-2027 років.

Метою Програми є розвиток освітньої галузі Кіровоградської області відповідно до сучасних потреб суспільства та кожного громадянина, створення належних умов здобуття якісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини та її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську спільноту.