Вітаємо з Днем Знань!

Дорогі учні, студенти, батьки! Щиро вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань, з початком нового навчального року! Для когось він перший в житті, для когось – останній або черговий, один з багатьох, але для всіх без винятку починається відлік цікавого, хоча і нелегкого шляху в світ великих і маленьких відкриттів, досягнень, нових навичок і здобутків.
Знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини, тож освічена людина вчиться протягом всього життя.
Бажаю всім головного- ніколи не втрачати прагнення до пізнання нового!
Дорогі діти, бажаю, щоб Ви навчилися не заради оцінок, а заради любові до знань, задоволення від досягнутих результатів, щоб процес отримання нових знань, умінь і навичок був для Вас не рутиною, а дивовижною захопливою пригодою!
Шановні освітяни! Від Вашого таланту, відповідальності і професіоналізму залежить те, яким стане підростаюче покоління у майбутньому.
У цей святковий день бажаю Вам злагоди в душі та успіхів на роботі.
Дякую за Вашу натхненну працю і витримку, за чуйне ставлення до учнів та віру в їхні здібності, за те, що в кожному з них Ви бачите й виховуєте Індивідуальність та Особистість!
Нехай Ваша подальша праця на освітній ниві буде освітлена радістю, а також щирою вдячністю дітей та батьків.
Зі святом Вас, з початком нового навчального року! - Директор Департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА - Ельза ЛЕЩЕНКО.