Мар’ївська школа І-ІІІ ступенів Компаніївської селищної ради готова розпочати роботу у новому 2021/2022 навчальному році

Відповідно до рекомендацій обласної робочої групи з перевірки стану готовності закладів освіти області до роботи у 2021/2022 навчальному році у складі фахівців департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області, які були надані під час перевірки 11 серпня 2021 року комунальним закладом «Мар’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Компаніївської селищної ради та відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму Компаніївської  селищної ради  виконано рекомендовані заходи щодо завершення підготовки закладу до нового 2021/2022 навчального року.

Станом на 28 серпня 2021 року завершено монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації (256,365 тис. грн), проведено поточний ремонт навчальних кабінетів та службових приміщень, створено новий освітній простір (20,0 тис. грн), облаштовано каналізаційну систему відповідно до вимог санітарного законодавства (65,0 тис. грн).

КЗ «Мар’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Компаніївської селищної ради готова до початку нового 2021/2022 навчального року.