Чи працюватиме харчоблок в Новгородківському НВК з початку нового навчального року?

Проектна потужність закладу– 1170 учнів.

Кількість учнів, які навчаються у закладі– 544 учнів.

Кількість учнів, які харчуються у закладі– 490 учнів.

Школа продемонструвала низький рівень готовності до початку нового навчального року.

Здійснено капітальний ремонт харчоблоку, проте не встановлено обладнання і не введено в експлуатацію, тому з 01 вересня 2021 року харчуванням учні не забезпечуватимуться. Місцевою владою вживаються заходи щодо вирішення зазначеного питання.

Також здійснено ремонт туалетних кімнат, проте вони не введені в експлуатацію і зачинені. Во всій школі після заміни вікон не завершено ремонт внутрішньої частини віконного отвору. Існують проблеми з освітленням в коридорах, спортивній залі та класних кімнатах. Тільки зусиллями батьків учнів та педагогічного колективу підготовано до нового навчального року класні кімнати.

Не встановлений блискавкозахист, пожежна водойма у занедбаному стані.

Пандус біля входу до закладу не відповідає вимогам ДБН.

Рекомендації комісії:

– організувати послугу кейтерингу на час ремонтних робіт на харчоблоці, облаштувати залу для споживання їжі у відремонтованій їдальні;

– опрацювати з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області перелік, кількість і розміщення нового обладнання на харчоблоці відповідно до вимог системи НАССР;

– завершити ремонт внутрішньої частини віконних отворів по всій школі;

– замінити непрацюючі лампи в коридорах, спортивній залі та класних кімнатах, встановити відсутні захисні плафони на лампах у спортивній залі;

– створити в коридорах новий освітній простір;

– ввести в експлуатацію відремонтовані туалети;

– встановити блискавкозахист, облаштувати пожежну водойму;

– пофарбувати стіни спортивної зали.