Перевірено готовність закладів загальної середньої освіти Олександрівської громади до нового навчального року.

Підлісненська філія КЗ «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №2»
Даний заклад освіти готовий прийняти учнів у новому навчальному році.
Проектна потужність закладу – 350 учнів.
Кількість учнів, які навчаються у закладі – 100 учнів.
Кількість учнів, які харчуються у закладі – 100 учнів.
Вжиті заходи:
Частково оновлено обладнання для харчоблоку. Встановлено блискозахист та проведено пропитку дерев’яних конструкцій. Здійснюється поточний ремонт та закупівля сучасних меблів за рахунок коштів субвенції НУШ.
Рекомендації комісії:
- забезпечити приватність для учнів у вбиральнях: затонувати вікна та зробити кабінки;
- облаштувати перші класи новими меблями до 25 серпня 2021 року;
- запланувати капітальний ремонт харчоблоку;
- дообладнати харчоблок новими столами та мармітами;
- оновити комп’ютерну техніку для учнів;
- провести лабораторні дослідження освітлення, мікроклімату до 01 вересня 2021 року.
КЗ «Олександрівське навчально-виховне об'єднання №2»
Даний заклад освіти готовий прийняти учнів у новому навчальному році.
Проектна потужність закладу – 650 учнів.
Кількість учнів, які навчаються у закладі – 605 учнів.
Кількість учнів, які харчуються у закладі – 400 учнів.
Вжиті заходи:
Сучасний харчоблок, розподілений по блокам. Їдальня оформлена в сучасному стилі. Придбано новий посуд. Встановлено блискозахист та проведено пропитку дерев’яних конструкцій. Здійснюється поточний ремонт та закупівля сучасних меблів за рахунок коштів субвенції НУШ. Створено умови для учнів з особливими освітніми потребами. Замовлено ПКД по капітальному ремонту котельні.
- облаштувати перші класи новими меблями до 25 серпня 2021 року;
- запланувати встановлення АПС;
КЗ «Олександрівське навчально-виховне об'єднання №1»
Даний заклад освіти готовий прийняти учнів у новому навчальному році.
Проектна потужність закладу – 930 учнів.
Кількість учнів, які навчаються у закладі – 458 учнів.
Кількість учнів, які харчуються у закладі – 412 учнів.
Вжиті заходи:
Сучасний харчоблок.Проведено капітальний ремонт та утеплення будівлі закладу. Встановлено блискозахист та проведено пропитку дерев’яних конструкцій. Здійснюється поточний ремонт та закупівля сучасних меблів за рахунок коштів субвенції НУШ. Проведено ремонт в бібліотеці. Сучасний комп’ютерний клас та клас Захисту України. Створено умови для учнів з особливими освітніми потребами.
Рекомендації комісії:
- забезпечити приватність для учнів у всіх вбиральнях: затонувати вікна та зробити кабінки;
- провести лабораторні дослідження освітлення, мікроклімату до 01 вересня 2021 року;
- дообладнати харчоблок новими столами та мармітами;
- запланувати встановлення АПС.