Перевірено готовність шкіл до початку нового навчального року Компаніївської громади

Комісією у складі фахівців департаменту освіти і науки ОДА, Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області продовжуються перевірки готовності до нового навчального року закладів освіти Кіровоградської області.

Комунальний заклад "Компаніївське навчально-виховне об'єднання" Компаніївської селищної ради Кіровоградської області

Проектна потужність закладу– 600 учнів.

Кількість учнів, які навчаються у закладі– 388 учнів.

Кількість учнів, які харчуються у закладі– 300 учнів.

Школа готова до початку нового навчального року.Здійснено закупівлю сучасних меблів за рахунок коштів субвенції НУШ. Харчоблок облаштований сучасним обладнанням. Туалетні кімнати облаштовані кабінками. Незавершене утеплення будівель закладу (з 2013 року).

Рекомендації комісії:

–затонувати вікна в туалетних кімнатах;

– дообладнати систему АПС (загальна сума 504 тис. грн);

– облаштувати пожежну водойму;

– замовити нову проектно-кошторисну документацію на утеплення будівель закладу;

– виготовити проект капітального ремонту харчоблоку.

Комунальний заклад освіти Компаніївська загальноосвітня
школа І-ІІ ступенів Компаніївської селищної ради
Кіровоградської області

Проектна потужність закладу– 200 учнів.

Кількість учнів, які навчаються у закладі– 165 учнів.

Кількість учнів, які харчуються у закладі– 130 учнів.

Школа готова до нового навчального року. Здійснено поточні ремонти. Туалетні кімнати розраховані на одного учня з затонованими вікнами.

Разом з тим, облущена фарба на фасадах будівель закладу.Відсутня спортивна зала необхідного розміру. Їдальня використовується як актова зала.

Рекомендації комісії:

– замінити дерев’яний стіл для видачі готових страв на харчоблоці;

– привести харчоблок у відповідність до вимог системи НАССР;

– встановити відливи на будівлях закладу з метою збереження зовнішнього вигляду фасадів будівель;

– пофарбувати фасади будівель закладу;

– запланувати встановлення системи АПС та блискавкозахисту.

Перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року тривають.