Готовністьдо початку нового навчального року продемонстрували заклади освіти Бобринецької громади

Комісією у складі фахівців департаменту освіти і науки ОДА, Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області продовжуються перевірки готовності до нового навчального року закладів освіти Кіровоградської області.

Комунальний заклад "Бобринецьке навчально-виховне об'єднання "Навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №1" Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Проектна потужність закладу– 1176 учнів.

Кількість учнів, які навчаються у закладі– 710 учнів.

Кількість учнів, які харчуються у закладі– 350 учнів.

Школа продемонструвала готовність до початку нового навчального року.Здійснено поточні ремонти. Облаштовано хореографічну залу. Харчоблок облаштований сучасним обладнанням. Спортивна зала відремонтована, обладнана сучасними тренажерами. Здійснено заміну освітлення. Туалетні кімнати відремонтовані, оснащені кабінками, вікна затоновані. Протягом 2-х років заклад використовує систему сортування сміття. Зауваження по протипожежній безпеці відсутні.

Рекомендації комісії: провести до 01 вересня 2021 року лабораторні дослідження освітлення, мікроклімату.

Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Проектна потужність закладу– 630учнів.

Кількість учнів, які навчаються у закладі– 435учнів.

Школа готовадо початку нового навчального року. Здійснено поточні ремонти. Підготовано проєкт капітального ремонту даху. Зауваження по протипожежній безпеці відсутні.

Харчоблок у закладі відсутній, учні харчуються на базі КЗ "Бобринецьке навчально-виховне об'єднання "Навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1". В майбутньому планується закупівля послуги кейтерингу та облаштування у закладі освіти приміщення для споживання їжі.

Рекомендації комісії:

– провести до 01 вересня 2021 року лабораторні дослідження освітлення, мікроклімату;

– розглянути питання облаштування додаткових внутрішніх туалетів (наразі у закладі для 435 учнів є 2 жіночі і 1 чоловічий туалети).

Перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року тривають.