Мар'ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Компаніївської районної ради Кіровоградської областістаном на 11 серпня 2021 року не готова до початку нового навчального року

Комісією у складі фахівців департаменту освіти і науки ОДА, Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області продовжуються перевірки готовності до нового навчального року закладів освіти Кіровоградської області.

Проектна потужність закладу – 178 учнів.

Кількість учнів, які навчаються у закладі – 125 учнів.

Кількість учнів, які харчуються у закладі – 115 учнів.

Школа не готова до початку навчального року, у зв’язку з тим, що була опечатана за рішенням суду через недотримання протипожежних норм. Наразі тривають роботи по встановленню АПС, введення в експлуатацію – до
01 вересня 2021 року. У закладі здійснюють поточні ремонти класних кімнат. Існує проблема з каналізаційною системою в туалетних кімнатах, для харчоблока, який розташований на ІІ поверсі, облаштовано тимчасову каналізацію.

Рекомендації комісії:

1) до 01 вересня 2021 року:

– провести лабораторні дослідження освітлення, мікроклімату;

– встановити кабінки та затонувати вікна в туалетних кімнатах;

– облаштувати каналізаційну систему відповідно до вимог санітарного законодавства;

2) створити новий освітній простір в коридорах;

3) планувати заміну вентиляційної системи харчоблоку;

4) привести харчоблок у відповідність до вимог системи НАССР;

5) планувати закупівлю нового комп’ютерного комплексу.