Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів з формування Координаційної ради з питань молодіжної політики при Кіровоградській обласній державній адміністрації

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Координаційної ради з питань молодіжної політики при Кіровоградській обласній державній адміністрації

Установчі збори з формування Координаційної ради з питань молодіжної політики при Кіровоградській обласній державній адміністрації відбудуться «29» квітня 2019 року в приміщені Громадського офісу облдержадміністрації.Початок зборів об 11.00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Координаційної ради з питань молодіжної політики при обласній державній адміністрації:

Голова групи:

СОКОЛЕНКО

Ул’яна Василівна

-

заступник начальника управління - начальник відділу фізичної культури, спорту та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації

Члени групи:

АРУТЮНЯН

Олена Сергіївна

-

голова громадської організації «Центр розвитку національних культур «Єдина родина» (за згодою)

ГЛОБЕНКО

Ірина Вікторівна

-

начальник відділу молодіжної політики та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації

КАШИРНА

Катерина Олександрівна

-

керівниця відокремленого підрозділу громадської організації «Українська асоціація студентів» у Кіровоградській області (за згодою)

КОЛЕСНІК

Олександр Олександрович

-

заступник голови  молодіжної громадської організації «Кіровоградський обласний молодіжний центр волонтерів «Геліос» (за згодою)

МОЧЕРНЯК

Євген Михайлович

-

голова громадської організації «Кіровоградська обласна федерація

брейк-дансу» (за згодою)

ОСТАННІЙ

Віталій Миколайович

-

начальник управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

СОЛТИК

Юрій Миколайович

-

заступник начальника управління інформаційної діяльності облдержадміністрації

Склад Координаційної ради з питань молодіжної політики буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Координаційної ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Координаційної ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України, які є:

представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території регіону (за згодою);

представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території регіону (за згодою);

представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань (за згодою).

До складу Координаційної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу Координаційної ради.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1. Рішення керівника ІГС (організації, спілки, тощо) (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

2. Біографічна довідка кандидата на членство в Координаційній раді.

3. Заява про згоду кандидата у члени Координаційної ради на обробку персональних даних.

4. Електронна версія документів, зазначених у п.1-3.

Зразки документів для участі в установчих зборах оприлюднено на офіційному сайті управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації (http://osvita.kr-admin.gov.ua).

Документи приймаються ініціативною групою до 03 квітня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова 35/29, ІІ поверх,з 09.30 до 17.30 год.

Додаткова інформація: Контактна особа: Літвінов О.В.- головний спеціаліст відділу молодіжної політики та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації (тел. 066-278-50-85).

Телефон для довідок:(0522) 32-23-66.