Збірна Кіровоградщини срібний призер Чемпіонату України зі скелелазіння серед школярів

7-10  березня 2019 року в м. Нікополь відбувся Кубок України та відбірковий Чемпіонат України до Молодіжного Чемпіонату світу серед школярів зі скелелазіння у виді програми болдеринг.

В змаганнях прийняли участь 78 найсильніших спортсменів  із одинадцяти регіонів України.

Кіровоградську область представляли і вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

На Чемпіонаті України серед школярів перемогу здобув Ярослав Ткач, а команда Кіровоградської області у складі: Ярослав Ткач, Ніл Плохов, Валерія Гончарук та Олександра Калмикова стала срібним призером.

Призери  нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець та Валентина Русінова.