Проведення заходів з профорієнтація учнів

В рамках проведення спільних заходів з профорієнтації  учнів закладів освіти області про можливості здобуття вищої освіти за державним замовленням у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України, 27 лютого 2019 року у приміщенні актової зали ПАТ Науково-виробничого підприємства “Радій” відбулася зустріч з представниками закладів вищої освіти.

Більше 800 випускників закладів загальної середньої освіти області ознайомилися з умовами вступу та навчанням у провідних закладах вищої освіти, що готують спеціалістів для роботи у поліції.

З відеопрезентаціями та творчими виступами перед потенційними абітурієнтами виступили викладачі та курсанти Дніпропетровського та Львівського державних університетів внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України, що розташований у місті Кривий Ріг, Харківського національного університету внутрішніх справ та Кіровоградського відділення навчально-наукового інституту Національної академії внутрішніх справ.

Учасників заходу привітали начальник ГУНПУ в Кіровоградській області Роман Козьяков, заступник начальника управління науки, молоді та спорту ОДА Лідія Шатна та начальник управління освіти міської ради міста Кропивницький Лариса Костенко.