Фінал Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»

Команда Кіровоградської області виборола 4 місце у фіналі Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима», який відбувся 19-21 лютого 2019 року у с. Бояни, Новоселицького району, Чернівецької області. Захід організовано Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Програма заходів включала в себе: змагання із слалому, боулінгу та сноутюбінгу. За результатами змагань Кіровоградщина посіла третє місце у слаломі, сьоме – у боулінгу та сноутюбінгу. Загалом у даному заході взяли участь 16 команд з різних областей України.

Одними з кращих визначили учасників команди Кіровоградської області на представленні команд під час проведення урочистої церемонії відкриття змагань та нагородили солодким подарунком у вигляді торта.

Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» дякує учасникам команди у складі Васьківської Дарини, Собчук Анни, Собчука Івана та Геращенка Ростислава за достойні результати, а організаторам за високий рівень організації та проведення фіналу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»!

Більше фото