Кубок України зі скелелазіння 2019

23-24  лютого 2019 року в м. Дніпро на стандартному стенді висотою 10 метрів у закритому приміщені відбувся Кубок України зі скелелазіння в виді програми швидкість (формат «рекорд»), етап.

В змаганнях прийняли участь  36 найсильніших спортсменів  із шести регіонів.

У складі збірної Кіровоградської області у змаганнях взяли участь вихованці комунального закладу  «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Чемпіоном Кубка України серед чоловіків став Ярослав Ткач. Трасу висотою 10 метрів з від’ємним нахилом 15 градусів він подолав за 4,31 секунди.

В десятку найсильніших скелелазів України в швидкості потрапили Плохов Ніл – 5 місце, та Назаренко Данило – 10 місце.

Призери  нагороджені медалями та дипломами Федерації альпінізму і скелелазіння  України.

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець та Валентина Русінова.