Вітаємо з перемогою учасників IV Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Літературний Всесвіт»!

Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова підбито підсумки ІV Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Літературний Всесвіт».
    На розгляд журі обласного етапу конкурсу було надіслано близько 100 робіт, із них 17 робіт учасників зайняли призові місця.
    Комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» на фінальний етап конкурсу було надіслано творчі роботи призерів Кіровоградського, Петрівського, Світловодського, Устинівського, Новоукраїнського, Компаніївського, Новомиргородського, Благовіщенського районів та міст Долинської, Новомиргорода.
    За результатами журі ІV Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Літературний Всесвіт» з 560 робіт надісланих з різних куточків України четверо наших земляків отримали нагороди
Гузема Євген
вихованець Устинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Устинівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Диплом ІІ ступеня
у номінації «Нова космічна казка» (старша вікова група), за роботу «Нова зірка»
 Артем Гнатишин
учень комунального закладу «Молодіжненський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», вихованець літературного гуртка Долинського РЦДЮТ, який працює на базі школи
Диплом ІІ ступеня
у номінації "Вірші" (молодша вікова група)
Назарій Гарасько
учень Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО» Світловодського району
Диплом ІІІ ступеня
у номінації «Есе» (старша група)
за роботу "Особистість в історії освоєння космосу"

Вікторія Поступальська
вихованка гуртка Благовіщенського РЦДЮТ
Диплом ІІІ ступеня
у номінації «Есе» (старша група)
за роботу "Борис Євгенович Патон зразок наукового довголіття для сучасної молоді"
Вітаємо з перемогою та бажаємо творчого натхнення!

Джерело: krocnttum.at.ua