У селах Кіровоградської області визначатимуть потребу у вчителях і лікарях

Сільські, селищні, міські ради ОТГ, міст обласного значення, де є сільське населення, мають до кінця лютого подати потребу у лікарях і вчителях у сільській місцевості.

Про це стало відомо сьогодні під час апаратної наради в облдержадміністрації.

- До 28 лютого подати потребу у вчителях і лікарях в сільській місцевості, - каже перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко. - Відповідно до постанови Кабміну, яка набула чинності цього року, ті абітурієнти, які згодяться три роки, як мінімум, відпрацювати в сільській школі вчителем, в закладі охорони здоров'я лікарем поза конкурсом, першочергово стають студентами цих вищих навчальних закладів.

За його словами, до 15 березня цьогорічні, як і минулорічні випускники, можуть подавати відповідний перелік документів до управління освіти, департаменту охорони здоров'я.

- Конкурс полягає виключно в тому, щоб співставити потребу, яку подає орган місцевого самоврядування і бажання випускників, абітурієнтів стати лікарем, вчителем і відпрацювати мінімум три роки в сільській місцевості, - каже Сергій Коваленко. 

Місцеві ради, що дають замовлення, натомість мають забезпечити майбутніх працівників безоплатним житлом на термін не менше трьох років.

У такий спосіб планують закрити потребу у вчителях і лікарях у селах області.

Джерело: gre4ka.info