Учні Ганнівської школи харчуються у відремонтованій їдальні

Сільська школа у Ганнівці Новоархангельського району – один з успішних прикладів злагодженого партнерства місцевої влади і соціально-відповідального бізнесу. Завдяки такій співпраці у школі, де наразі навчається 50 учнів, вдалося капітально відремонтувати їдальню, оновити фасад навчального корпусу та виконати низку ремонтних робіт.

За словами завідуючого навчального закладу Юрія Хомича, близько 10 років діти харчувалися в їдальні, стан якої не відповідав сучасним вимогам. Приміщення їдальні мало пічне опалення, стіни були частково потріскані та вкриті пліснявою, пошкоджена стеля. Після того, як грубка вийшла з ладу, взимку температура повітря у приміщенні практично не відрізнялась від навколишнього середовища. Однак минулого року ситуацію докорінно змінено. Свою допомогу у вирішенні проблеми школи запропонував місцевий фермер Василь Крамар, голова фірми "Авангард". На капітальний ремонт їдальні та поточний ремонт навчального корпусу він виділив близько півмільйона гривень. Приблизно таку ж суму для школи спрямував місцевий бюджет. Свою допомогу запропонували Фонд "Розвиток Новоархангельщини" (47,3 тис. грн.) та громада села (13000 грн.). Частка фінансування НВО №2 , до складу якого входить школа - 3,5 тис грн.

Під час робочої поїздки до Новоархангельського району у Ганнівській школі І-ІІ ступенів побували голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Зокрема, вони оглянули реконструйоване приміщення їдальні, ознайомились із якістю ремонту та умовами, в яких обідають школярі. В їдальні встановлено необхідне кухонне приладдя, встановлено парове опалення. Дітям тепер тепло і затишно. За словами Юрія Хомича, усі роботи виконано з травня по жовтень 2018 року.

Голова облдержадміністрації вручив керівнику школи сертифікат на сучасну інтерактивну дошку та мультимедійне обладнання. Спілкуючись з колективом та учнями Сергій Кузьменко зазначив: "Сьогодні в країні відбувається багато якісних змін для того, щоб наша молодь, діти мали можливість жити в європейській країні. Ми обов’язково зробимо все, щоб стати членами Європейського Союзу".

Керівник області подякував Василю Крамару за активну участь у вирішенні важливих соціальних питань району. "Ви не лише збираєте врожаї, а й дбає про те, щоб результати вашої роботи приносили користь громаді", - зазначив Сергій Кузьменко.